O firmie

Firma Zakład Budowlano-Remontowy ANMAR swoją działalność rozpoczęła w 1994 roku. Właścicielem jest Andrzej Bachurski. Siedziba firmy znajduje się w Przemyślu. Firma specjalizuje się w usługach transportowych, jak i sprzętowych, wykonując między innymi: usługi budowlane, roboty ziemne, wywóz urobku i gruzu, wyburzanie obiektów, budowa parkingów oraz dróg, docieplenia budynków oraz wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokiej jakości, staranności wykonania oraz terminowej realizacji firma zdobyła szerokie grono zadowolonych klientów, zarówno firm jak i indywidualnych odbiorców.

Firma ZBR ANMAR wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, służącą profesjonalnym doradztwem i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia, co w połączeniu z posiadanym sprzętem pozwala na realizację każdego rodzaju robót oraz zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych klientów.

Zważając na rosnące wymagania coraz większego grona klientów, firma Zakład Budowlano Remontowy ANMAR nieustannie rozwija się poprzez poszerzanie zakresu wykonywanych usług, zwiększając przy tym posiadany park maszynowy o coraz to nowsze, lepsze i bardziej profesjonalne maszyny budowlane oraz samochody transportowe. Pracujemy tylko na sprzętach najlepszych światowych marek.

Rozbudowujemy się dla Was!

Uruchomiliśmy dla Państwa nową wytwórnię betonu w miejscowości Przemyśl.
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony. Priorytetem dla nas od zawsze jest i na zawsze pozostanie: solidność, rzetelność, terminowość oraz pełen profesjonalizm.

O jakość naszych wyrobów dba Zakładowe Laboratorium ANMAR. Laboratorium Zakładowe posiada Certyfikat świadczący o wdrożeniu systemu Zakładowej Kontroli Produkcji zgodnie z wymogami normy PN-EN 206-1:2003 „Beton cz.1: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność”. Dzięki innowacyjnej linii technologicznej jesteśmy w stanie wykonać wiele skomplikowanych produktów.

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami. Stosujemy surowce najwyższej jakości, potwierdzone certyfikatami. Nad całym procesem produkcji czuwa odpowiedni dział kontroli technologicznej. Posiadamy laboratoria stacjonarne pozwalające nadzorować wszystkie fazy procesu, począwszy od nadzoru nad surowcami, aż po badanie i ocenę jakości już wbudowanych elementów betonowych.

Staramy się sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zagadnieniom technologicznym i logistycznym. Nowoczesna flota transportowo pompująca gwarantuje bezawaryjność i punktualność.

Naszą firmę zbudowaliśmy nie tylko w oparciu o wysoką jakość produkcji i usług, ale także o uczciwe zasady współpracy z klientem, oferując jednocześnie atrakcyjne warunki cenowe i terminowe realizacje.

Zapraszamy do współpracy.

M2 WYKONANYCH PRAC BRUKARSKICH

M2 WYKONANYCH ELEWACJI WRAZ Z DOCIEPLENIEM

LAT DOŚWIADCZENIA

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW